Salg

Christopher Scheel

Project Engineer

Tlf.: +45 2268 9808 
Email: christopher@aluflam.dk

Karin Orth

Tilbudskoordinator

Tlf.: +45 2113 0013
Email: karin@aluflam.dk

Annisette Hemme

Salgs- og Afdelingsleder (Vest)

Tlf.: +45 4018 1414 
Email: annisette@aluflam.dk

Kent Bo Lauridsen

Salgschef vest

Tlf.: +45 2268 9804
Email: kbl@aaholm.dk

Zlatina Takeva

Projektleder

Tlf.: +45 2729 0421
Email: zlatina@aluflam.dk

Økonomi

Hans Tønder

CFO

Email: hans@aluflam.dk

Flemming Kjær

Finance Manager

Tlf.: +45 2266 7650
Email: flemming@aluflam.dk

Tina Holm

Bogholder

Tlf.: +45 2629 7193
Email: tina@aluflam.dk

Projektafdelingen

Eric Thomsen

Projektleder

Tlf.: +45 2268 9813
Email: eric@aluflam.dk

Anette Brügger

Projektleder

Tlf.: +45 2268 9806
Email: anette@aluflam.dk

Zlatina Takeva

Projektleder

Tlf.: +45 2729 0421
Email: zlatina@aluflam.dk

Eksport

Ruth Lorentzen

Project Manager Export

Tlf.: +45 288 74342
Email: ruthlor@aluflam.dk

Direktion

Peter Birch

Owner & CEO

Email: peter@aluflam.dk

Jytte H. C. Kjær

Manager / Owner

Email: jytte@aluflam.dk

Jan Nielsen

COO

Email: jan@aluflam.dk

Hovedkontor


Langbjergvænget 13-15
DK 4000 Roskilde 
Tel. +45 46 75 06 11 
Fax +45 46 75 08 11 
E-mail: info@aluflam.dk

Afd. Vest


Rønhøjvej 25
DK-8300 Odder
Mobil: +45 40 18 14 14
E-mail: info@aluflam.dk

Aluflam.com


Aluflam internationale hjemmeside. Siden indeholder blandt andet links til Aluflams forhandler rundt omkring i verden.

AluflamMarine.com


Aluflam hjemmeside med fokus på produkter til skibs- og offshore-industrien.

Aluflam-usa.com


Aluflam Nordamerika, siden henvender sig primært til amerikanske kunder og tilknyttet produktionsfaciliterne i Californien.

Aluflam-extrusion.com


Aluflam Ekstrudering. Aluflam Ekstrudering tilbyder en bred vifte af mikro og praecision aluminium profiler til forskellige markedssektorer.

Aluflam.lt


UAB ALUFLAM blev grundlagt i 2001 som en gren af ​​den danske virksomhed ALUFLAM A / S i Østeuropa. Den vigtigste aktivitet i virksomheden - produktion og montage af forskellige aluminium konstruktioner i hele Europa, især produktion af brandsikre aluminium-glaskonstruktioner.

Aaholm.dk


Kreative Glasfacader.